Як висушити чорнослив у домашніх умовах

Існує багато способів, як висушити чорнослив у домашніх умовах. Можна скористатися духовкою, мікрохвильовою піччю або сушити на сонці. Правила зберігання чорносливу.

Підтримати імунну систему в зимовий період допоможуть продукти, багаті на вітаміни і мікроелементи. У цей час року не завжди є свіжі фрукти, тому ними потрібно запасатися заздалегідь. Наприклад, зливу можна висушити влітку в домашніх умовах. Якщо чорно слив приготувати правильно, він збереже всі корисні якості. І тому існують різні методи сушіння.

Чим корисний сушений чорнослив

Користь продукту незаперечна. Щоб він завдав організму виключно позитивного ефекту, потрібно знати, навіщо і скільки можна його вживати.

У сушеній сливі є корисні властивості та вітаміни, що сприяють зміцненню імунітету, відновленню функції органів травлення, серцево-судинної системи. Вхідні до складу плодів калій, магній, натрій допомагають покращити стан нігтів, волосся, до ожи .

Користь Можлива шкода
Кальцій та фосфор – зміцнюють зубну емаль, попереджають утворення карієсу Алергічні реакції
Омега-3 та 6 – знижують холестерин Збільшення маси тіла
Чорнослив відновлює АТ Гіпотонія
Тормить процеси старіння Загострення хронічних патологій
Попереджає авітаміноз Розлад стільця
Нормалізує сон, знімає тривожність, депресивність Зміна рівня глюкози в крові
Запобігає утворенню онкології

Калорійність плоду – на 100 г становить 231 ккал. Глікемічний індекс чорносливу невисокий – 40 одиниць, тому показаний і людям із цукровим діабетом.

Наявність у чорносливі фруктози, глюкози, сахарози підвищують енергійність, надають організму бадьорості, збільшують тонус. Сечогінна та антиоксидантна дія продукту допомагають вивести шлаки та очистити кишечник.

Добова норма чорносливу – 100 г. Не можна вживати препарат при проносі, подагрі, алергічному прояві на сушені плоди.