Як засушити щуку в домашніх умовах – підготовка, засолювання та сам процес

Для сушіння можна використовувати і нежирні види риб, наприклад щуку. Калорійність сушеної щуки. Як підготувати хижачку до засолювання. Як правильно засолити царську рибку. Як сушити щуку різними способами.

До спокійного домашнього гуляння підійде будь-яка сушена риба (тарань, вобла, корюшка та ін). Для сушіння такої риби вдома підходять жирні види річкових риб, але для цієї мети можна використовувати нежирні сорти, наприклад, щуку. Ця хижа рибка мешкає у багатьох водоймах нашої країни. Із неї можна приготувати чимало смачних рибних страв. Вона славиться нежирним білим м'ясом та специфічним смаком. Але у любителів сушеного делікатесу щука стоїть окремо, можливо, тому що її сушене м'ясо стає сухуватим і щільним .

Калорійність сушеної щуки

Щуче м'ясо відносять до дієтичних продуктів, оскільки в ньому мало жиру та калорій. Калорійність свіжої риби становить 84 ккал на 100 г продукту. Сушіння трохи підвищує її енергетичну цінність до 141 ккал. Низькокалорійна сушена щука ідеально підходить для дієтичного харчування, до того ж щуче м'ясо вважається гіпоалергенним, а отже, не має протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості.