Як замаринувати та приготувати шашлик з бобра

Кулінари -новачки бояться готувати бобрятину, бо м'ясо відрізняється специфічним смаком та має жорстку структуру волокон. Але правильно замаринувавши і приготувавши дичину, на виході ви отримаєте вишукану страву.

Підготовка м'яса

Щоб шашлик з бобра був ароматний, з шматочками м'яса, що тануть у роті, потрібно трішки попрацювати. Ну це і зрозуміло, легко не спіймати і бобра.

Отже , поетапна процедура підготовки:

  • По-перше, слід усунути бобровий струмінь. Пошкодивши залізу, ви безнадійно зіпсуєте м'ясо, ніякі спеції та приправи не відіб'ють поганого запаху. Струмінь розташована біля заднього проходу, акуратно видаліть її разом з жиром навколо. Гострим ножем обережно зріжте жировики – червоні мішечки під залізою.
  • По-друге, позбавтеся від підшкірних м'язових волокон. Неприємного запаху м'язи не мають, але й гарного смаку також немає.
  • По-третє, слід випатрати тварину. Дбайливо, не пошкодивши кишки, зробіть надрізи на боках порожнини живота, начинки легко випадуть з очеревини. Під проточною холодною водою добре промийте тушку від залишків крові. Печінка, нирки і серце тварин вважаються делікатесами , тому обов'язково приготуйте їх і спробуйте.
  • По-четверте, видаліть ступні, обробіть лапи, на порційні шматки порубайте грудину, ребра, хребет. Використовувати жир при готуванні м'яса чи ні – вирішувати вам, але викидати його все ж таки не варто. Адже недаремно бобровому жиру приписують корисні властивості.
  • На заключному етапі потрібно зовсім небагато зусиль або скоріше терпіння, щоб вже напевно позбавитися запаху, замочіть м'ясо у воді, краще на добу, воду періодично змінюючи на свіжу.

М'ясо бобра підготовлено до наступного процесу.

Слід пам'ятати, що чим старша тварина, тим довше доведеться готувати м'ясо. Тушка бобра до 15 кг – оптимальний за смаковими якостями варіант.