Як замаринувати та приготувати шашлик з курки за декількома кращими рецептами

Як замаринувати та приготувати шашлик з курки? Переваги курятини, способи запікання. Курячий шашлик доступний за ціною, швидко готується та чудовий на смак. Рецепти для мангалу, духовки, мультиварки.

Куряче м'ясо – чудовий вибір для шашлику. Іноді його недооцінюють, віддаючи перевагу свинині або баранині. Однак курятина проста в обробці, швидко готується і виходить дуже смачною.

Переваги курячого м'яса:

  • Низька калорійність. Шашлик з курки на смак не гірший за свинину, але набагато менше шкодить талії.
  • Доступна ціна. Курка обходиться дешевше баранини та баранини.
  • Простота у приготуванні. Курятина ніжна та м'яка. Вона майже вимагає попередньої обробки, швидко маринується і пропікається.

Вибір курки для шашлику

Шашлик готується з будь-яких частин курки. Найчастіше використовують стегна — вони соковиті, великі. Філе сухіше, його вибирають заради низької калорійності.

При покупці м'яса дотримуйтесь наступних правил:

  • Вибирайте однакові за розміром шматочки – так вони приготуються рівномірно;
  • знайдіть охолоджене м'ясо – воно соковитіше, ніж розморожене;
  • по можливості купуйте стегна без кістки, щоб потім не відокремлювати м'ясо самостійно.

Ще один нюанс – наявність чи відсутність шкірки. Одні її залишають у розрахунку те що, що курячий шашлик вийде соковитішим. Інші зрізають, стверджуючи, що так блюдо краще виглядає. Треті не їдять шкірку ні в якому вигляді, тому теж її позбуваються. Мабуть тут немає єдиного правила. Тому готуємо м'ясо для шашлику, орієнтуючись на особисті уподобання.

Смак шашлику багато в чому залежить від маринаду – вибору приправ, додавання оцту, вина, цибулі, часнику. Впливає і спосіб приготування – на вугіллі, в духовці, електричній шашличниці. Знайдіть своє поєднання продуктів для шашлику!