Як замаринувати та приготувати шашлик з дикого зайця

Дізнайтеся, як легко і просто замаринувати та смачно приготувати шашлик із зайчатини на наступному пікніку. Прості рецепти шашлику з дикого зайця для новачків.

Шашлик із зайчатини складно переплутати з будь-яким іншим через специфічний смак. Хтось залишиться від нього в захваті, інші скажуть – «на любителя». У будь-якому випадку скуштувати цей делікатес варто хоч раз у житті. Головне – правильно приготувати «вухатого» та враховувати, що смажити та маринувати його варто довше, ніж інші види м'яса. Далі ми розповімо про кілька рецептів приготування такої страви для пікніка.

Як вимочити зайця від запаху

Щоб смачно приготувати шашлик із зайця, потрібно правильно його вимочити. Для цього візьміть середню за розмірами тушку і замочіть у воді на кілька годин (близько двох-чотирьох). При цьому не забувайте періодично змінювати воду, доки вона не стане ідеально прозорою. Після цього перекладіть зайчину в друшляк і дайте їй добре стекти. Далі можна приступати до приготування маринаду.

Важливо: деякі господині рекомендують взагалі маринувати шашлик протягом двох діб у холодній воді. Вважається, що чим довше м'ясо пробуде у мокрому середовищі, тим м'якше вийде страва.