Як приготувати каре ягняти на мангалі – 4 найкращі способи

Сьогодні ви дізнаєтеся секрети приготування каре ягняти: як замаринувати м'ясо, з чим воно поєднується і як його правильно посмажити на мангалі.

Каре ягняти – страва, що виготовляється з верхньої частини спини – ребер. Найчастіше подається оброблене на котлети (окремі реберця). Страва вважається делікатесом і повністю виправдовує своє звання. М'ясо виходить ніжним, соковитим та ароматним, воно буквально тане у роті.

У приготуванні є кілька нюансів, дотримуючись яких можна приготувати шедевр без особливих зусиль. Тому варто спочатку розібратися в них, а потім приступати до приготування.

Чим баранина відрізняється від ягнятини

Незважаючи на те, що і баранина, і ягнятина – це м'ясо однієї тварини, між ними є велика різниця. Ягнятина називається м'ясо тварини, яка потрапила під забій не досягнувши року. М'ясо ягняти м'яке, ніжне, має блідо-червоний або ніжно-рожевий відтінок. Якщо натиснути на м'ясо пальцем, воно швидко повертає колишню форму. Жировий прошарок практично відсутній, як і характерний запах баранини. Кістки ягнятини бувають тонкими та мають блакитний відлив. Ягнятина вважається делікатесом, і ціна відповідно вища, ніж у баранини. Особливо у високій кухні цінується м'ясо так званих молочних або весняних ягнят. Молочним ягняти називають тварину, яка не досягла 3 місяців.

Баранина – це м'ясо тварини від 1 до 3 років. М'ясо барана має темно-червоний колір. Чим доросліша тварина, тим темніше м'ясо. Баранина більш щільна, має характерний запах і хороший жировий прошарок. Кістки жовті. Текстура м'яса безпосередньо пов'язана з віком тварини, але й відгодівля є важливим фактором.