Як приготувати салат з крабовими паличками та копченою куркою

Варіації салату з крабовими паличками та копченою куркою. Опис приготування, інгредієнти та кілька рецептів.

Кожна господиня в арсеналі має кілька рецептів салатів на всі випадки життя, які завжди виручать у потрібний момент. Це можуть бути класичні, святкові, екзотичні страви, легкі дієтичні або салати «на швидку руку», які готуються залежно від обставин. Універсальним рішенням серед кулінарної різноманітності є популярний крабовий салат, знайомий практично всім, причому у його приготуванні у господинь є свої хитрощі. Основними перевагами варіацій салату є доступність інгредієнтів та смакові якості, при тому, що готується страва за лічені хвилини.

Класичний рецепт приготування

Опис приготування

Салат з крабовими паличками та копченою куркою відрізняється від класичного способу більш вишуканим смаком за рахунок використання у складі копченого м'яса, що відмінно доповнює вже звичну комбінацію краба та кукурудзи.

Способів приготування страви з додаванням як стандартних, так і незвичайних складових існує чимало, але в цілому готуються різні варіації за одним і тим же принципом. Так, салат зазвичай включає яйця, які потрібно відварити круто, остудити, звільнити від шкаралупи та нарізати кубиками. Аналогічно нарізаються та інші товари, що входять до складу. Зелень шаткують, з кукурудзи зливають рідину. Усі складові поміщають у відповідну ємність, заважають, солять, перчать за смаком і заправляють, як правило, майонезом, але із заправкою можна і поекспериментувати, наприклад, додавши до майонезу часник і соєвий соус, або, використовуючи як заправку сметану. За бажанням можна викласти салат шарами. Краще, якщо страві дати наполягати протягом години перед подачею на стіл.

Перед заправкою майонезом, всі компоненти ретельно перемішуються