Як сушити полуницю в домашніх умовах декількома способами

Як правильно вибрати, підготувати та висушити полуницю в домашніх умовах. Користь та шкода вживання, калорійність сушених ягід. Усі доступні способи сушіння полуниці в домашніх умовах.

Можливість вдосталь насолодитися свіжими фруктами та ягодами – одна з головних причин, чому ми чекаємо на літо. Особливо довгоочікуваним, але таким недовгим є сезон полуниці. Хочеться не лише встигнути насититися стиглою ягодою, а й заготувати її на зиму, що тим більше актуально за великої кількості врожаю на власній грядці.

Господині завжди опікуються збереженням сезонних продуктів на тривалий час і знають різні способи, як це зробити. Садова суниця або полуниця досить поширена культура, і шанувальників у неї достатньо, так що, як приготувати полуничне варення або заморозити ягоду, відомо кожному, адже мало хто відмовиться від задоволення поласувати нею ще й взимку. Але серед різноманітних методів обробки існує ще один відмінний варіант – сушіння. Сушити полуницю (а також листя і чашолистки) можна в домашніх умовах, причому є кілька способів здійснення процедури. Якщо ягід на вашій ділянці надміру, то сушіння або в'ялення буде оптимальним рішенням, що дозволяє зберегти врожай з мінімальними втратами корисних речовин.