Як приготувати шаурму із солоними огірками

Шаурму можна готувати з різними продуктами як начинку. У статті будуть описані рецепти приготування шаверми із солоними огірками.

Шаурма – це близькосхідна страва, що складається з м'яса, посмаженого на грилі, різних інгредієнтів як начинка (наприклад, моркви по-корейськи, пекінської капусти, сиру, солоних огірків) і соусу, які завертаються в лаваш. Його можна купити в шаурмічній, але краще приготувати цю страву на власній кухні, адже тоді вона буде зроблена саме так, як вам подобається, з вашими улюбленими інгредієнтами.

Один із можливих інгредієнтів для шаурми – солоні огірки. Про те, як приготувати цю страву з ними, ми розповімо вам у цій статті. Ви дізнаєтеся, з якими інгредієнтами можна поєднувати солоні огірки і як правильно зробити шаурму з ними.

Опис приготування

Шаурма із солоними огірками має надзвичайно простий спосіб приготування. Для того щоб зробити цю страву, вам лише потрібно підсмажити м'ясо (найчастіше це курка), підготувати інгредієнти для начинки (помити, дрібно нарізати), зробити соус і акуратно загорнути це все в лаваш. Змінюється лише внутрішнє наповнення страви, суть залишається такою самою.