Як замаринувати цибулю для шаурми – підготовка, інгредієнти, правила

Рецепти маринованої цибулі для шаурми в домашніх умовах. Вибір, попередня підготовка інгредієнтів та процес приготування. Правила застосування різних видів оцту спецій.

Цибуля є обов'язковим компонентом шаурми, багато в чому визначаючи її смак та текстуру. Щоб овоч набув помірної м'якості і втратив різкий неприємний запах, його потрібно правильно маринувати. Це не складний процес, але він вимагає уважного ставлення та суворого дотримання рецептури.

Опис приготування

Процес маринування передбачає занурення овочів у кислий розчин, тобто у середу зі значенням pH (водневого показника) нижче 7. Традиційний рецепт приготування цибулі для шаурми має на увазі його вимочування в оцтовому розсолі протягом декількох хвилин або годин.

Перед маринуванням проводять підготовчі заходи:

  1. Вимочують цибульну нарізку в 10%-му сольовому розчині протягом 24 годин, що сприяє видаленню вологи з овочів та його розм'якшенню. Після завершення процесу продукт промивають у чистій холодній воді та відкидають на сито, щоб рідина скла.
  2. Кип'ятять оцет, змішаний зі спеціями, щоб надати йому інтенсивного смаку і аромату. Для цього кислий розчин наливають у ємність з нержавіючої сталі та додають бажану кількість приправ. Суміш доводять до слабкого кипіння і варять на малому вогні протягом 5 хвилин, що сприяє інтенсивній екстракції біоактивних сполук спецій. Потім оцтову суміш фільтрують через сито і остуджують при кімнатній температурі. !

Після завершення підготовчих процесів приступають до маринування цибулі.