Як приготувати шаурму з фаршем у домашніх умовах

Є багато способів, як приготувати шаурму з фаршем у домашніх умовах. Крім свиняче яловичого м'яса, в начинку кладуться овочі, гриби, соус. Особливості та необхідні інгредієнти.

Домашню шаурму з фаршем дуже легко та швидко готувати. Таку страву можна брати із собою на пікніки, прогулянки або просто порадувати на обід домочадців. Окрім м'ясної начинки, доповнюється шаверма улюбленими овочами, саме вони надають соковитості страві.

Особливості приготування шаурми

Шаурму, приготовлену з фаршем будинку, не потрібно робити за певними технологіями. До неї додаються абсолютно будь-які овочі, часто це помідори, огірки, капуста, петрушка. І, звичайно, використовується соус, без нього ніяк.

Єдиного варіанта приготування апетитної страви немає. Кожен творить по-своєму. Доповнюють різноманітними компонентами, експериментують. У більшості випадків шаурма готується з м'яса, але не менш смачною та ароматною вона виходить із додаванням фаршу. Для тих, у кого мало часу й ніколи довго возитися, підійде саме цей варіант. Загортати начинку можна в лаваш або коржик.