Як правильно загортати шаурму в лаваш

Способи правильно згорнути лаваш із шаурмою, тонкощі приготування гарної та ситної страви.

Шаурма або шаверма – страва, що прийшла до нас з Близького Сходу і представляє хлібний конвертик, всередині якого покладено пошарово салат зі свіжих або маринованих овочів і м'ясна начинка, рясно присмачені смачним пряним соусом. Приготувати обсмажене м'ясо і нарізати салат особливої складності не представляє, так само як і укладання всього достатку пошарово. Але згорнути щільно конвертик з лаваша, та ще й так, щоб страва виглядала апетитно і привабливо – мистецтво, якому варто повчитися!

Чому необхідно закрутити правильно

Новачки в кулінарній справі часто думають, що в шаурмі важливо лише внутрішнє поєднання соусу та начинки, вишукані та свіжі продукти та вміння красиво нарізати начинку. Все це так, безперечно, але і правильна закрутка шаурми в лаваш просто необхідна з кількох причин :

  • Необхідність надати страві гарного та естетичного вигляду.
    Щільний конверт не розвалюється, не промокає і не розповзається в руках.
  • Зручність при вживанні страви, збереження охайності та чистоти рук і обличчя.

Дивлячись на те, як із завертанням шаурми чи шаверми в лаваш справляються спритні торговці, здається, що це проста справа. Але коли починаєш робити це сам, вперше в житті, виявляється, що цю справу ніяк не можна віднести до легень. Не варто засмучуватися, після кількох тренувань навіть новачок цілком справлятиметься з ним легко і успішно.