Як приготувати гавайську шаурму вдома.

пробували ви коли-небудь гавайську шаурму? Якщо так, то, найімовірніше, це був покупний продукт. А сьогодні ми розповімо, як приготувати цю страву в домашніх умовах.

Загортання овочевої та м'ясної начинки у лаваш не вважається новинкою. Вже протягом багатьох років люди вживають подібну страву як перекус, так і основну страву. Подібну закуску можна зустріти і в мексиканській кухні під найменуванням так і бурітто, а також у Греції під назвою гірос-піта. Багато хто звикли вживати шаурму в традиційному варіанті. Звичайно, можна використовувати різні види лаваша, але від зміни місць доданків сума не зміниться. Але не варто думати, що це єдиний варіант виконання. Сьогодні ви дізнаєтесь про те, як готувати гавайську шаурму.

Опис приготування

Приготувати гавайську шаурму, як і будь-яку іншу, під силу навіть господині, що починає. Звичайно, можна купити її в спеціалізованих кіосках, але багато хто гидує, тому що бояться отруїтися, сумніваються в стерильності закладу і в наявності медичної книжки у кухаря. Так як більшість кіосків викликає багато сумнівів з приводу дотримання всіх необхідних вимог і норм. Також багато хто бояться просто брати шаурму, знаючи, скільки там міститься калорій. Людям, які стежать за фігурою, завжди важлива калорійність страви. Найкращим варіантом буде приготувати шаурму самостійно і не турбуватися за попадання сумнівних інгредієнтів у страву.

Зазвичай шаурму в кіосках готують за традиційним рецептом і нічого нового туди додати за бажанням не можна, а можна вибрати лише один варіант страви. У приготуванні будинку безліч плюсів – можна додати все, що душі завгодно і в будь-якій кількості. Особливо це стосується рецепту гавайської шаурми із великою кількістю інгредієнтів.