Як приготувати свинячі реберця на мангалі

Смачні та прості рецепти приготування свинячих ребер на мангалі. Варіанти маринаду для свинини з меду, гірчиці чи коньяку з додаванням лимонного соку. Підготовка м'яса у фользі з пивним чи винно-медовим маринадом.

Свинячі реберця – відмінна заміна телячим або баранячим ребрам. Свинина добре поєднується майже з усіма маринадами та не вимагає довгого приготування. Замаринувати м'ясо можна лише за пару годин.

Найсмачніші свинячі реберця на мангалі виходять якщо дотримуватися таких правил:

  1. Купувати варто лише свіже м'ясо, бажано у знайомого м'ясника. Він попередньо обробить тушу і видалить усі зайві жилки чи кісточки. Якщо доводиться купувати заморожений продукт, то свинину розморожують повільно і поступово, інакше вона втратить смак .
  2. Перед готуванням реберця рекомендується промити під проточною водою і просушити рушником. Це допоможе позбавитися від дрібного пилу і бруду, що утворився в процесі обробки.
  3. Хоча можна замаринувати свинину і за пару годин, вона найкраще насочиться смаком, якщо протримати м'ясо в холодильнику не менше 4 годин. Ідеальний варіант – залишити реберця на ніч у холодильнику.