Як приготувати пісну шаурму в домашніх умовах

5 рецептів пісної шарми, приготовленої в домашніх умовах: тільки з овочами, з тофу, з соєвим м'ясом, з квасолею та грибами. Дано докладні рецепти з порадами від професіоналів.

Рецепти пісної або дієтичної шаурми стануть у нагоді не тільки під час посту, коли не можна вживати продукти тваринного походження. Її варіанти використовують вегетаріанці та люди, які стежать за своєю фігурою, які дотримуються правильного харчування. Склад начинки такої страви має бути збалансований, щоб наситити організм необхідними корисними речовинами.

Опис приготування

Рецепти пісної шаурми трохи відрізняються від класичного варіанта:

  • Теплову обробку продуктів проводять рідко. Вона потрібно лише, якщо потрібно підготувати гриби, бобові для начинки або підігріти готову страву для подачі.
  • У піст, коли виключають продукти тваринного походження, білок необхідно заповнити за допомогою інших інгредієнтів (грибів, бобових).
  • Спершу потрібно зробити начинку, у складі якої міститься багато овочів. Потім потрібно приготувати самостійно соус або купити його пісний варіант у магазині. Збирання страви відбувається звичним шляхом – слід загорнути підготовлені інгредієнти в лаваш чи питу, які відпікають без яєць.
  • Не можна готувати шаверму заздалегідь, щоб начинка не дала багато соку, який розмочить основу, і страва втратить свою форму та смак.

Рада! Підігрівати на грилі або в духовці готову шаурму, вирішувати господині. Найчастіше теплову обробку проводять якщо хоч один із інгредієнтів начинки попередньо був обсмажений або відварений.

Вегетаріанська шаурма – легка страва, яка підходить не тільки для перекусу, але й для повноцінного обіду, якщо правильно підібрати інгредієнти.