Як приготувати шаурму з копченою куркою в домашніх умовах

Приготування шаурми з копченою куркою: швидко та ситно, рецепти, тонкощі та хитрості.

Шаурма чи шаверма — страва, яка багато століть тому народилася в близькосхідних країнах, звідки останнім століттям поширилося по всьому світу, в тому числі і в Росію, швидко набуваючи популярності у жителів. Незважаючи на різницю назв, позначають вони те саме, просто мовне коріння різне: іврит і арабська мова.

Традиційне приготування передбачає наявність у шаурмі обсмаженого на вугіллі м'яса курки, ягняти або теляти. Але сучасна кухня внесла у приготування безліч нових нюансів, тому в наш час шаверм може бути навіть вегетаріанським.

Для швидкості приготування в шаурмі можна використовувати копчене м'ясо, наприклад, курку.

Опис приготування

Шаурма з копченою куркою готується дуже швидко, адже для приготування страви не потрібно самому займатися копченням. Можна просто піти і купити копчену курку, курча або будь-яку їх частину окремо: стегно, ніжку, грудку, кому що подобається. І саме ця якість зробила рецепт шаурми з копченою курячою грудкою одним із найпопулярніших.

Приготування зводиться до кількох основних етапів:

  1. Приготування м'ясної нарізки.
  2. Нарізка свіжих овочів на салат.
  3. Змішування соусу.
  4. Укладання по шарах овочів, соусу та м'яса у лаваш чи питу.

Конверти з лавашем можна обсмажити на сухій сковороді по парі хвилин з кожного боку і їсти гарячими, а можна вжити холодними, наприклад на пікніку.