Як приготувати окуня на мангалі ?

Насправді приготувати окуня на мангалі нескладно, навіть недосвідчений кулінар подолає це завдання. Головне в цій справі – зробити маринад і правильно підготувати рибу до обсмажування.

Якщо збираєтеся приготувати рибу на грилі, добрим вибором буде морський окунь. Цей вид риби містить корисні жирні кислоти, омега-3, вітамін D і вітамін B. Це також відмінне джерело білка, тому окунь ідеально вписується в дієтичний раціон. Дане блюдо легко приготувати, тому запасайтеся лимоном або лаймом, сіллю та перцем .

Особливості приготування

Якщо під час підготовки постало питання: а як, власне, приготувати морського окуня на мангалі, можете розслабитися. Готується він досить просто, з цим впорається навіть кулінар-початківець. Головне — дотримуватися таких правил:

  • Як правило, тушки окунів продаються вже очищеними від лусок, випотрошеними та обезголовленими. Але якщо риба трапилася свіжою, не забудьте обробити її самостійно.
  • Не потрібно розморожувати окуня в мікрохвильовій печі або духовці – через це риба втратить багато вологи. Найкраще дати тушці розтанути за кімнатної температури.
  • Усі залежності від способу приготування, маринувати окуня потрібно обов'язково.
  • Однак не варто переборщувати з маринадом – це може зіпсувати натуральний смак морського окуня.
  • Рибу найкраще готувати на спеціальних гратах для гриля. Завдяки їм м'ясо буде ніжнішим на смак і набуде вишуканого, копченого аромату. Завдяки ґратам також можна уникнути пригорання.
  • Час приготування окуня залежить не тільки від його розміру, а й від температури. Як тільки риба спекеться, вона придбає золотисту скоринку.