Як приготувати філе на грилі?

Калорійність, БЖУ, приготовленого на грилі мінтаю. Як замаринувати мінтай для смаження на грилі. Популярні рецепти приготування мінтаю на грилі.

Ця риба не відноситься до елітних видів. Вона доступна всім категорій населення, а м'ясо минтая неможливо назвати делікатесним. Проте його можна приготувати дуже смачно, але з цією технологією знайомі далеко не всі домогосподарки. Тим часом вона досить проста, йдеться про готування на грилі.

У будь-якому випадку така страва буде куди ароматнішою і смачнішою за котлет, смаженого філе або риби, приготовленої на пару. А якщо використати правильний маринад, то і зовсім вийде страва, яка захочеться готувати ще й ще.

Харчова цінність мінтаю, приготовленого на грилі

Оскільки це океанічний вигляд, зустріти на прилавках продуктових супермаркетів свіжі тушки вкрай проблематично, принаймні у регіонах, віддалених від морських портів. Тому готувати доведеться заморожений мінтай. Все б нічого, але великий ризик нарватися на рибу, що зазнала неодноразового заморожування, а її смакові якості, та й взагалі придатність до вживання, будуть під великим питанням.

Щоб не помилитися, краще вибирати філе одноразового заморожування – просто переконайтеся, що на упаковці присутній запис типу «одноразове морське заморожування». Це свідчення того, що мінтай був спійманий, заморожений, упакований і поміщений у рефрижератор прямо на риболовецькому судні безпосередньо під час вилову.

Мінтай на грилі вважається нежирною, дієтичною рибою – його калорійність становить 135 ккал, а у складі м'яса переважають білки – на 100 г. їх припадає 12 г., жирів – всього 8 г. та лише 2 г. вуглеводів.