Як приготувати дорадо на грилі ?

Сьогодні ми розповімо про рибу дорадо та її кулінарні властивості. Як приготувати на грилі, на мангалі та в духовці. Найсмачніші рецепти з морською рибою дорадо.

Запечена та закопчена риба є одним із найсмачніших кулінарних вишукувань. Чимало любителів віддадуть перевагу такому шедевру традиційному м'ясному шашлику. Подивимося, як зробити на грилі одну з найпопулярніших за смаковими перевагами риб – дорадо.

Опис приготування

Готувати можна з попереднім маринуванням або обійтися призначеними для цього спеціями. У всіх випадках зіпсувати таку страву вкрай складно, але вона майже напевно вийде надзвичайно смачною. Крім того, запікати дорадо на грилі можна вже через 30 хвилин після початку підготовки (це ж стосується і часу знаходження в маринаді).

Вживати в їжу цю рибку можна не тільки в печеному або копченому вигляді. Її додають у супи, роблять з її м'ясом смачні пироги та розстібки. Морський карась вважається стравою досить дієтичною – при калорійності всього 87 ккал на 100 г він може похвалитися високим вмістом білка, а також широкого ряду мікроелементів.

Поряд з приємним солодкуватим смаком, у дорадо дуже мало кісток. Справжні цінителі віддають перевагу середнім рибинам, розміром до 40 см.