Як приготувати свинину на грилі ?

Яке м'ясо вибрати для приготування свинини на грилі? Правила маринування свинячих стейків, рецепти найпопулярніших маринадів. Як приготувати свиняче м'ясо на грилі?

Будь-яке м'ясо при будь-якому способі приготування може бути дуже смачним, але є можливість зіпсувати навіть дуже соковитий і ніжний шматок. Як не дивно, але найменше проблем трапляється при запіканні свинини на грилі. Цю страву приготувати дуже просто, особливо якщо використовувати класичний рецепт без маринаду, а найкращим відрізом вважається свинячий ошийок.

Наявність великої кількості прожилок жиру робить шийок ідеальним м'ясом для барбекю. Жирність цієї частини свинячої туші становить близько 20%, і це далеко не найвищий показник, а що стосується калорійності, то 100 г м'яса міститиме близько 250 ккал – така ж поживна цінність у буханця білого хліба або батона. Запечене при нетривалій термічній обробці свиняче м'ясо практично не втрачає мікроелементи і вітаміни, що роблять такий спосіб готування свинини найкориснішим після відварювання, але значно смачніше відвареного м'яса .