Як зробити вуличний камін із мангалом

Поради та рекомендації щодо виготовлення вуличного каміна з мангалом своїми руками. Які бувають види вуличних мангалів. Етапи будівництва печі-мангалу. Приклади використання у ландшафтному дизайні.

Зараз на присадибних ділянках все частіше обладнають стильні каміни. Цей елемент здатний зробити ландшафтну композицію ще стильнішою і дає можливість смажити шашлики на відкритому вогні. Вуличний камін може мати унікальну конструкцію, функціонал та декоративне оздоблення. Однак, перед початком монтажу потрібно визначитися з найбільш сприятливим місцем розміщення даного об'єкта.

Що таке камін-мангал

Насамперед, це багатофункціональний дачний аксесуар. Навколо вуличного каміна з мангалом обладнають лаундж-зону, садові гойдалки або лави. За наявності каміна-мангалу можна смажити шашлики в альтанці у будь-який час, навіть у негоду. Крім того, різні види камінів-мангалів здатні гармонійно доповнити природний ландшафт.

Візуально камін на терасі з мангалом виглядає як домашній, з топкою для дров та димоходом. Конструкція для барбекю може бути ускладнена, якщо побудувати поруч стільницю, рукомийник, варильну панель з духовкою. Туди можна поставити казан. Для декорування можна використовувати натуральні оздоблювальні матеріали.