Як побудувати альтанку з барбекю своїми руками

Як вибрати місце під альтанку та зробити проект. Облаштовуємо фундамент споруди та підлогу. Кладка стін та зведення даху альтанки. Як підвести комунікації та облаштувати барбекю.

Заміські будинки та дачі передбачають великий вибір для власників з погляду проведення дозвілля з комфортом. Що може бути приємнішим, ніж посмажити на відкритому повітрі шашлик чи приготувати апетитні овочі-гриль? В останнє десятиліття популярність зон барбекю зросла у багато разів. Спробуємо розібратися, як зробити альтанку для такого заміського дозвілля, що вкриє від дощу та сонця.

Де встановити піч і побудувати альтанку

Досить важливе питання пов'язане з вибором майбутнього місця, де буде облаштовано зону для приготування барбекю. Кожен підбирає для себе місце індивідуально і, як правило, така точка відпочинку знаходиться в глибині ділянки подалі від будинку і сусідів з метою пожежної безпеки . Бажано, щоб вхід альтанки був звернений обличчям до будинку – це спростить переміщення продуктів, посуду та різноманітного кухонного начиння.

На стадії ухвалення рішення про вибір місця розташування майбутньої зони барбекю, слід врахувати, чи згодом підводитимуться туди комунікації. Якщо йдеться про постачання централізовано води та електроенергії, тоді альтанку краще ставити недалеко від будиночка , щоб мінімізувати прокладання комунікацій по ділянці.