Як зробити лазню із зоною барбекю під одним дахом

Поради та рекомендації щодо того, як зробити лазню із зоною барбекю під одним дахом. Усі переваги планування. Як визначитися з типом лазні та розташуванням на ділянці. Вибір будматеріалів

Будівництво лазні із зоною барбекю нерідко допомагає компенсувати невеликі розміри ділянки. Поєднавши лазню з барбекю, можна розширити функціональність дворової площі. Використовувати можна кілька видів будівельних матеріалів. Докладно розібравшись у темі, можна вибрати найвдаліший варіант для своєї ділянки.

Усі плюси комбінації

Будівництво лазні з альтанкою та барбекю під одним дахом – багатофункціональне рішення. Головною перевагою таких конструкцій є зручність експлуатації. Устаткування на виході з лазні альтанки з барбекю позбавить необхідності йти на інший кінець ділянки.

Зведення лазні з альтанкою разом на одному фундаменті займе набагато менше часу і коштуватиме дешевше. Крім того, тераса може бути обладнана електрикою та водопостачанням. Можна поєднати лазню та невелику альтанку з мангалом під двосхилим дахом – такий варіант вважається одним із найбюджетніших.

Для власників невеликих ділянок це можливість економії корисної площі. До того ж стає простіше виконати зонування території, тому що потрібно розташувати лише одну споруду. Усі будівлі виконуються у єдиній стилістиці. Правильно підібравши будматеріали із величезного асортименту, можна створити гармонійну дизайнерську композицію.