Як засушити троянди кількома способами – для чого, які краще підходять, їх зберігання та використання

Дізнайтеся , як можна в домашніх умовах засушити троянди за допомогою підручних засобів. Де використовують пелюстки троянд і як правильно їх висушувати вдома.

Мабуть , найромантичніший подарунок – це троянди. Ці квіти відрізняються дивовижною красою, яку оспівували всі поети та письменники у літературних творах. Шкода, що їхнє життя не вічне. Прагнучи зберегти естетику рожевих бутонів, люди знайшли відмінне рішення – засушити квітку. Так, чудові пелюстки якщо і не повністю збережуть естетичність, то нагадуватимуть про якісь приємні спогади. Але не тільки спогади є причиною засушування троянд, а й їх корисні властивості.

Для чого засушують троянди

У той час як молоді дівчата сушать троянди, щоб сфотографувати пам'ять про коханого, господині знайшли чудовим пелюсткам інше застосування.

Наприклад , троянди сушать для:

  1. Оформлення інтер'єру – з їх допомогою можна створювати панно чи чудові букети. Такі композиції можна навіть дарувати замість живих квітів.
  2. Для створення романтичного настрою, наприклад, чому б на 14 лютого не розкидати конфетті або зробити собі ванну з пелюстками троянд.
  3. Варіння домашнього мила – модна тенденція хенд-мейду XXI століття дозволяє створювати із засушених пелюсток навіть декоративне мило.

Це не вичерпний список того, що можна зробити із засушеними рожевими бутонами. Але перед тим, як почати сушити квіти, потрібно врахувати, що не кожен вид королеви букетів придатний для подібної операції.