Як засушити печериці в домашніх умовах – на нитці, в духовці, мікрохвильовій печі, електросушарці і над плитою

Є багато способів, як засушити печериці в домашніх умовах. Можна застосувати духовку, мікрохвильову піч або ж сушити на повітрі на нитці. Головне – правильно зберігати та вживати продукт.

Сушити печериці для подальшого використання почали ще багато років тому. Даний вид заготівлі не вимагає будь-яких витрат та підвищених зусиль. До того ж, такий продукт не втрачає смакові та запашні особливості, зберігаючи більшу частину корисних елементів.

Чи сушать печериці

Ще не всі знають, чи можна сушити печериці та куди їх застосовувати. Адже насправді з них готують корисні та дієтичні страви. За своєю значимістю продукт у сухому вигляді перевершує солоні та мариновані гриби. Цей метод зберігає значну частину мікроелементів , амінокислот. Тобто страви з печерицями корисні та поживні.

Перед початком процесу продукт не треба мити, краще витерти мокрою ганчіркою (серветкою).

Сушені печериці втрачають майже 90% від свіжих грибів. Перед маніпуляцією із заготовок усуваються залишки ґрунту та темні плями. Сушать продукт у різний спосіб. Дуже смачно виходить, якщо готувати у російській печі. Також можна скористатися ми шкарпеткою , духовкою, електросушаркою та ін.