Як приготувати турецьку шаурму

Варіантів , як приготувати турецьку шаурму, кілька. Продукт може бути із соусом або без нього. Навіть без заправки блюдо соковите та ніжне, а куряче філе та овочі роблять його корисним.

Турецька кухня славиться різноманітністю різноманітних страв. Супи, випічка, різноманітні закуски – все тут смачно та красиво. А як готують турецьку шаурму, ну просто пальчики оближеш. Якщо дізнатися рецепт їхньої популярної страви, то вийде приготувати ситну шав ерму в домашніх умовах.

Загальні відомості

У Туреччині зовсім інші способи приготування, подача страви також відрізняється від російської. Воно називається інакше – «шиш-дурум», що перекладається, як «перевертати».

Для начинки м'ясо смажиться на спеціальному рожні, про що свідчить сама назва. Страва має на увазі овочі з м'ясом, загорнуті в лаваш. Не використовуються кетчупи або соуси, але при цьому продукт залишається соковитим. Додають в начинку свіжі помід Ори , цибулю, солоні або свіжі огірки.

Капусту начинку не додають, на відміну від звичайної шаурми, проте іноді кладуть картопля фрі. Як м'ясо використовується яловичина, курка, баранина.

Туреччина є мусульманською країною, де прийом свинини заборонено. Але за бажання свіже свиняче м'ясо чи напівфабрикати на її основі вдасться купити у туристичних районах.

Велика кількість відпочиваючих, які люблять цей вид м'яса, шукає його і, безперечно, знаходять. Турки намагаються задовольнити усі побажання туристів. Є відомості, що у Туреччині є ферми з вирощуванням свиней.

М'ясо для шаурми має ретельно підсмажитися, мати золотисту скоринку, без наявності крові і до того ж бути ніжним і соковитим. Ідеальне м'ясо – те, що має шматочки з жиром.

При приготуванні курки слід купувати м'ясо з стегон, а якщо яловичину, то вибирати лопатку, ошийок. Якщо зважити на всі рекомендації, турецька шаурма перевищить будь-які очікування.