Як приготувати шаурму з індичкою в домашніх умовах

Приготування шаурми з індичкою в домашніх умовах: калорійність та способи її зниження, перелік інгредієнтів, рецепт.

Найвідоміша в нашій країні близькосхідна страва — шаурма чи шаверма, назва різна, але означає одну й ту саму, просто перша назва — івритом, а друга — арабською мовою.

Страва ситна і корисна, містить у собі відразу всі компоненти необхідні для підтримки людського організму в чудовій формі: хліб, м'ясо, салат зі свіжих овочів, прянощі та соус. Чудово відновлює сили, але зловживання веде до набору у надлишкової маси тіла, через високу калорійність. Словом, щодня вживати не варто, але в якості недільного обіду або закуски на пікніку дуже годиться.

Шаурма з індичкою калорійність

Високу калорійність шаурме забезпечує насамперед соус. Найчастіше його основу становить класичний майонез чи густа сметана. Другим компонентом, що містить багато калорій, є сам лаваш чи піта, тобто хлібний виріб.

Скільки калорій міститься в шаурмі з індичкою? Калорійність страви може легко досягати 180 калорій на 100 г продукту і 600 калорій в одній порції, так що назвати його дієтичним продуктом важко. Але знизити калорійність шарми з індичкою, приготованою за будь-яким рецептом з інтернету, можна, якщо головним компонентом соусу зробити грецький йогурт і замість пити або лаваша використовувати лист салату. Така шаурма серед людей, які ведуть здоровий образ і дотримуються корисного харчування, називається «ПП шау рма» .