Як зробити мангал з каменю – розміри, докладна покрокова інструкція

Як зробити мангал з каменю, в чому полягають особливості природного каміння і які породи можна використовувати для будівництва мангалу.

Провести приємний вечір у колі близьких друзів чи родичів, що може бути кращим. Однак, якщо до такого вечора подати шашлик, приготований на кам'яному мангалі, це може здивувати компанію. Така споруда має чимало переваг, та й сам процес зведення не особливо складний. А ось емоції, які він здатний принести, неймовірні.

Особливості природного каменю

Існує безліч сучасних матеріалів для облицювання та будівництва, щоб звести мангал із каменю. Однак краса природного каменю завжди цінується на порядок вище. Міцність, надійність і природність – це основні переваги каменю.

Також незаперечною перевагою натурального каменю є різноманітний вибір колірних рішень. Забарвлення вражають своєю природністю. Камені бувають як монотонними, і з унікальними візерунками, які створювала природа протягом десятків, або навіть сотень століть.

Камінь має вогнетривкі властивості, що дуже важливо під час облицювання мангалу. Завдяки своїй міцності, яка є досить великою, матеріал користується широким попитом.

Очевидний мінус такого матеріалу – це його вага. У процесі роботи камені можуть створити певні труднощі, проте підсумковий результат вселяє довіру.