Як зробити мангал з бетону своїми руками

Інструкція про те, як зробити мангал із газобетону своїми руками. Переваги та особливості газобетонних конструкцій. Чому цей матеріал підійде для мангалу? Що потрібно для будівництва. Покроковий посібник зі зведення мангалу з газобетонних блоків.

Багато хто мріє мати можливість готувати шашлик у себе вдома. На жаль, мешканцям багатоповерхових будинків така розкіш недоступна. Але якщо у вас є приватна садиба або дача, питання легко вирішується.

По -перше, можна купити звичайний розбірний мангал. Він недорогий. Але зазвичай швидко іржавіє, прогоряє та потребує заміни.

По -друге, є варіант зі складанням професійного мангалу, або цілого комплексу для смаження, копчення, варіння юшки в казані і так далі. Але це дорого. Не кожен може собі дозволити.

Але є ще один відмінний варіант. Це зібрати мангал своїми руками. Вибрати не найскладнішу конструкцію, підібрати відповідні матеріали та за кілька днів завершити процес. А потім насолоджуватися шашликом, смаженим м'ясом, овочами гриль і будь-якими іншими стравами на вугіллі.

Хорошим варіантом є застосування газобетонних блоків. А тому про газобетонний мангал і йтиметься. Адже будувати конструкцію просто з бетону не вдасться. Все одно доведеться додатково брати цеглу, якісь шлакоблоки та ін. Фінансово вигідніше буде взяти саме газобетонні блоки.