Як зробити мангал з дисків автомобіля – різні способи, використовувані матеріали та інструменти

Зробіть мангал із дисків від машини та металобрухту зі зварюванням або без. Різні способи, як правильно зробити мангал із коліс. Дізнайтеся, які інструменти та матеріали точно знадобляться.

Щоб зробити мангал із дисків від машини не потрібно багато часу, дорогих матеріалів чи професійного вміння працювати зі складними інструментами. Диск колеса має форму глибокої чаші. У ньому є вентиляційні отвори. Міцний метал прослужить понад 20 років. Старі диски продають за ціною металобрухту чи віддають безкоштовно. Скористайтеся нашими інструкціями та зробіть свій оригінальний мангал із підручних матеріалів.

Види конструкцій мангалів із дисків

Вибір конструкції мангалу з дисків автомобіля залежить від завдань, з якими він повинен справлятися. Це буде пристрій тільки для шашлику або ще гриль, чи ви хочете готувати копчені страви, чи стаціонарна це установка, чи ви будете брати її з собою, ви їжджаючи на природу. Розглянемо основні види.

  • Простий мангал з одного диска для шашлику. Переносний, з ручками або розбірний для виїздів. Невисокий об'єм топки залежить від діаметра вибраного диска. Встановлюється на підставку.
  • Багатофункціональний мангал з двох або трьох автомобільних дисків для шашлику, гасіння, запікання, варіння та смаження на сковороді. Висока, з великою топкою. Через громіздкість складно переміщати, але бувають і розбірні варіанти. Такий мангал з автомобільних дисків працює за принципом печі та підходить під казан. Якщо додатково встановити кришку та вивести димар, вийде коптильня.
  • Підвісний мангал на ланцюгах чи кронштейнах з одного диска. Стаціонарна конструкція, яка незвичайно та привабливо виглядає. Не вимагає спеціального майданчика та встановлення. Роздмухуйте вугілля, просто похитнувши мангал.
  • Осередок у відкритій альтанці для шашлику. Стаціонарний, затишний. Потребує вогнетривкого майданчика з цементу, гравію з піском або цегли. Знадобляться оздоблювальні матеріали: камінь або оброблена жарозахисним складом деревина.