Як зробити рожен для мангалу своїми руками

Поради та рекомендації щодо виготовлення рожна для мангалу своїми руками. Переваги крутила в порівнянні з шампурами. З чого краще робити рожен. Ручний та електричний варіанти. Покрокові інструкції щодо виготовлення своїми руками.

На сьогоднішній день готування на відкритому повітрі набуває все більшої популярності. Майже кожна присадибна ділянка обладнана мангалом або барбекюшницею. Однак, не всі практикують використання рожна. Це пристосування дає можливість просмажувати великі шматки м'яса і навіть цілі туші. Створення крутила власноруч під силу будь-якому домашньому майстрові.

Для чого потрібен крутив

Вертел є стрижнем зі шматками м'яса або цілою тушею, розташований горизонтально і крутиться над полум'ям або вугіллям. Прокручування м'ясної заготівлі запобігається завдяки наявності затискачів.

У випадку із традиційною жаркою над полум'ям жир із соком витікають на вугіллі. При обертанні рожна сік покриває шматок, що готується хрусткою скоринкою. Для створення чудової страви з ідеальним прожарюванням м'ясо можна під час готування полити соусом, маринадом або посипати спеціями.