Як зробити чохол для шампурів своїми руками

Навіщо шампурам чохол і які взяти матеріали. Шиємо футляр зі шкіри та з джинсової тканини. Тубус із труби для сантехнічних робіт. Як зробити повноцінний кейс.

Рідкісний пікнік влітку обходиться без шашлику з м'яса або овочів. При транспортуванні до місця відпочинку та розведення багаття дуже зручним буває чохол, у якому зберігаються та перевозяться шампури. Його легко можна зробити власними руками з підручних старих матеріалів , які знайдуться в кожному будинку.

Навіщо потрібен чохол

Необхідність чохла обґрунтована тим, що шампури мають гострі краї-наконечники, якими нанизують шматки м'яса чи овочів. Це може бути травмонебезпечним, тому їх варто ретельно заховати. У зібраному вигляді вони не розсипатимуться, та й такий чохол, кейс і сумочка справляють враження єдиного комплекту.

Спочатку необхідно зрозуміти, яких розмірів має бути виріб. Багато хто забажає розмістити в ньому не тільки самі шампура, а й сірники, ніж, матеріал для розпалювання та інші допоміжні аксесуари. Готову сумочку можна забезпечити кишенями і відділеннями, в які легко розмістяться всі ці дрібниці.

Як матеріал підійде шкіра, джинсова або інші міцні тканини з високою щільністю. З синтетичних тканин роблять більшість туристичного спорядження, тому можна зупинити свій вибір на них. Рекомендується продумати і ручку, яка повинна витримувати велику вагу, але полегшить перенесення набору.