Як закоптити стегенця гарячим або холодним методом

Готуємо корисні стегенця будинку. Вибираємо маринад та спосіб готування. Обговорюємо користь та калорійність.

У теплу пору року всі хочуть проводити більше часу на природі, вдихати свіже повітря, влаштовувати пікніки та насолоджуватися смачним м'ясом. Однак виникає логічне питання: як приготувати продукт так, щоб вийшла рум'яна скоринка, а смак запам'ятався довгий час? Таким варіантом може стати куряче стегенце, з якого ви цілком можете приготувати багато цікавих страв. Його можна їсти і у звичайні дні, і на святах, придумати легкий делікатес чи щось ситніше. Крім того, курятина коштує не так дорого, завдяки чому ви можете собі дозволити готувати з неї майже кожен день. Особливо смачним і апетитним виглядає приготовлений в домашніх умовах копчений стегенець.

Вибір продукту

Міські жителі дивляться на приготовлене вдома копчене м'ясо як на дивину. Тому слід знати деякі рекомендації щодо вибору свіжих та заморожених стегенець у магазині.

  1. Шкіра має бути однотонною, очищеною. Зверніть увагу на колір жиру. Він має бути жовтим.
  2. Ніжку ріжуть суглобом. Ця частина не повинна бути обвітрена.
  3. Незалежно від того, купуєте ви свіжу або заморожену продукцію, може бути специфічний запах зіпсованості. Якщо ви відчуваєте такий аромат, не купуйте м'ясо.
  4. Зверніть увагу на упаковку. Вона має бути правильною і не впускати повітря.
  5. Також важливі розміри шматочків. Якщо вони не однакові, то швидше за все їх чимось кололи.

Якщо все ж таки наважитеся купити готову копченість, то робіть це в перевірених місцях, а також перевірте дату виготовлення та термін придатності.