Як коптити індичку в домашніх умовах

Готуємо корисну індичку в домашніх умовах. Вибираємо методи готування: холодне та гаряче копчення. Використовуємо різні види маринаду.

Копчені вироби завжди були головними стравами свята, особливо, коли приготовані власними руками. Ніхто не буде байдужим до пташиного м'яса, приготовленого із запахом диму. Гурмани високо цінують копчену ідейку. Вона приверне увагу ваших друзів та близьких і точно не залишиться на столі. Індичка має дивовижний смак, а приготування займе невелику кількість часу. І якщо зробити все правильно, то кінцевим результатом стане дуже м'яке, вишукане м'ясо, яке просто неможливо порівняти з покупним.

Індичка стала свійським птахом ще до того, як Колумб відкрив Північну Америку. Після цього відкриття її почали завозити до Європи. Кажуть, що індичка — досить вигідна птиця. Вже за півроку її м'ясо можна використовувати для приготування. Зазвичай у магазини пост впає заморожений продукт або готовий копчений птах, тому що він занадто великий. Зазвичай її продають шматками – стегна, гомілки, грудка. Вважається, що м'ясо птиці сухе і тверде в грудній частині, проте після приготування воно стає дуже ніжним. Сьогодні і ндейка є одним з популярних і корисних птахів у кулінарії.