Як закоптити качку в домашніх умовах

Приготування апетитної копченої качки у домашніх умовах. Обговорюємо холодне та гаряче копчення.

М'ясо качки має специфічний смак, але, незважаючи на це, воно подобається навіть вибагливим гурманам. Як тільки його не готують – варять, смажать, коптять. Від однієї тільки назви "копчена качка" течуть слинки. Вона прикрасить будь-який стіл і зробить його розкішним. А аром ат зведе з розуму всіх гостей. Ця вишукана страва відрізняється найвищою користю при дотриманні технології приготування. Якість продукту залежить від вихідної сировини, правильно вибраної деревини та методу копчення. Є два методи – холодне та гаряче копчення . А весь процес можна розділити на чотири етапи: обскубування качки, обробка, маринування та саме копчення.

Вибір качки

Перед тим замаринувати качку, потрібно її підготувати. Якщо хочете приготувати качку в домашніх умовах, то не рекомендують купувати заморожену. Після розморожування вона втрачає велику кількість поживних речовин. Однак, якщо все ж таки зважитеся купити магазинну качку , то бажано просушити її гарненько.

Ні в якому разі не беріть продукт, якщо не впевнені в його свіжості. Про це можуть говорити неприємний запах, пліснява та слизька поверхня.

У тих, хто опікується, таких проблем не буває. А інші можуть самі тримати качок чи купувати в магазині.

Насамперед , потрібно обскубти качку і позбутися пір'я. Потім відрізаємо хвіст і краї крил і переходимо до видалення внутрішніх органів. Дуже важливо видалити зайвий жир. В іншому випадку під час копчення вона розплавиться і потече. Після цього добре промиваємо і підсушуємо. Якщо хочете досягти хорошого результату, то обов'язково слідуйте цим крокам, не пропускаючи нічого. А при копченні можете порізати качку на шматочки або коптити.

Щоб каченя була жорсткою, повісьте вже обскубленого птаха на протяг.