Як користуватися тандиром взимку правильно

Як користуватися тандиром узимку правильно: як його зберігати, чи можна використовувати в мороз, як правильно топити взимку.

На тандирі можна швидко та зручно готувати ароматні страви. Зима не обмежує використання пристрою. Однак у цей час року бажано дотримуватись додаткових обмежень при використанні, пов'язаних з впливом холодної температури та вологи.

Як зберігати тандир взимку

Тандир добре витримує будь-яку зимову погоду. Однак якщо власник хоче, щоб він справно служив упродовж багатьох років, він повинен знати, як про нього подбати. Способи зберігання тандира відрізняються в залежності від того, як часто його планується використовувати .

Якщо господарі не планують його діставати взимку, краще зберігати його у приміщенні. У тому випадку, якщо збираються за допомогою готувати, для зберігання краще використовувати чохол або захисну плівку, які надійно захистять його від негоди. Тандир зроблений із шамотної глини , яка не любить вологу, тому його не можна залишати для зберігання на вулиці.

Тандири бувають стаціонарні чи мобільні. Перші жорстко прив'язані до свого місця. Тому для їх зберігання потрібно використовувати захисну плівку. Мобільні можна переміщати у будь-яке зручне місце для використання чи зберігання.