Як зробити букет із ковбаси для чоловіка своїми руками – кілька варіантів складання

Якщо ви хочете порадувати свого чоловіка на якесь свято, але не знаєте, що подарувати, то ми маємо ідею! Можна зробити букет із ковбаси своїми руками! Про те, як його скласти, читайте у матеріалі.

Кожна жінка хоче піднести своєму чоловікові щось оригінальне та актуальне на день народження, річницю чи 23 лютого. Багато хто зупиняється на варіанті подарунка у вигляді чоловічого букета з ковбасою. Однак, не всі можуть дозволити собі придбати його у квітковому чи подарунковому магазині. Зробити букет власноруч набагато дешевше, адже ви платите тільки за складові. Також є можливість створити унікальний витвір, враховуючи інтереси саме вашого чоловіка. Для цього ви можете додати до ковбаси пиво, рибу, овочі, сир та інше. А як зробити букет, буде розказано у сьогоднішній статті.

Якими бувають ковбасні букети

Головний плюс створення чоловічого букета своїми руками – те, що складові для нього ви вибираєте самі, враховуючи інтереси та переваги людини, для якої робите подарунок. Друга перевага такого подарунка – ви самі можете контролювати якість продукту. Не треба розглядати готовий букет у магазині, думаючи про його термін придатності. Потрібно просто прийти у продуктовий, вибрати продукти та зібрати їх разом у гарну упаковку.

При виборі складових букета слід брати до уваги те, що людина, якій ви його подаруєте, може з'їсти все не відразу. З огляду на це потрібно брати продукти із запасом за терміном придатності.

Для того щоб зробити букет з ковбаси для чоловіка, зазвичай беруть такі додаткові компоненти:

  • Сир. Складає ідеальну композицію із ковбасою. Можна використовувати сир-кіску, тверді, м'які сири. Знову ж таки орієнтуйтеся на переваги та композицію.
  • Алкоголь. Також є популярний інгредієнт для букета з ковбасою. Він може бути як міцним (віскі, бренді, коньяк тощо), так і слабшим (пиво, алкогольні коктейлі). Краще брати хороший, якісний алкоголь, особливо якщо той, кому ви даруєте, розуміється на цьому.
  • Овочі. Використовують гострі перці, огірки корнішони, солоні огірки, болгарський перець.
  • Хліб. Цікаво виглядає букет з ковбасою та багетами. Також використовують сухарики (часто з різними смаками: часник, малосольні огірки, з червоним перцем тощо), хлібці.

Заздалегідь спостерігайте за чоловіком, якому ви хочете зробити подарунок. Чи п'є він алкоголь? Що він використовує як снеки? Чи, може, він любить щільно та смачно їсти? Орієнтуйтесь на це при складанні букета.