Як приготувати вафлі на грилі ?

Які інгредієнти потрібні для приготування вафель на грилі. Класичний рецепт хрустких вафель, приготованих на грилі. Як спекти віденські або бельгійські вафлі на грилі.

Хто не пам'ятає смак домашніх вафель, приготовлених за маминим рецептом у важкій чавунній вафельниці? Сьогодні такої вдень з вогнем не знайдеш. Але це і не обов'язково – вафлі, випечені на грилі, вийдуть анітрохи не гірше. Можливо, навіть краще, ніж у ресторані , де останнім часом ця страва користується неабиякою популярністю. Його подають з топпінгами, абсолютно різними – з сиром та лососем, морозивом або масляно-шоколадною пастою. Але за це доведеться віддати чималі гроші, за копійчаної собівартості. Маючи вдома гриль , такі вафлі можна приготувати буквально за 15-20 хвилин.

Чим хороший електрогриль

Відсутність вафельниці – не єдина причина намагатися приготувати вафлі на грилі. Друга полягає в тому, що навряд чи ви знайдете електровафельницю достатніх розмірів, щоб приготувати за один присід чотири великі вафлі, як у ресторані. А ось більші грилі – аж ніяк не рідкість, можна навіть сказати, що з електрогрилями ситуація прямо протилежна.

Більше того, існують моделі закритого типу, що мають дві нагрівальні площини, в яких готувати страву можна без спеціальної насадки. Як приклад можна назвати вироби від Steba чи Clatroni. Тут можна простоя взяти рифлену пластину підходящого розміру , залити на неї тісто і викласти в гриль, не до кінця закривши кришку. Вийде нітрохи не гірше, ніж у вафельниці, потрібно буде лише акуратно підправити краї.

Що стосується рецептів, то їх в інтернеті – хоч хоч греблю гати. Розглянемо один із найпростіших, за яким навіть школяр зможе приготувати найсмачніше рифлене печиво.