Як зробити вентилятор для димогенератора своїми руками

Обговорюємо, що необхідно для виготовлення вентилятора. Вибираємо приладів та інструментів для виготовлення свого вентилятора.

Більшість людей не можуть уявити своє життя або святковий стіл без копчених продуктів, чи то риба, м'ясо чи щось інше. Копчені страви мають вишуканий смак і приголомшливий аромат. Але не всі можуть придбати ці делікатеси у магазині. По-перше, незрозуміло, з якої сировини вони приготовані. А по-друге, за закритою упаковкою неможливо зрозуміти якість продукту. Тому багато хто воліє коптити в домашніх умовах. Для цього потрібно подбати не лише про сировину, а й про коптильню. Останнє можна купити в спеціалізованих магазинах, але можна зробити і будинки зі зручних засобів. Гаряче копчення не потребує особливих зусиль. Потрібна лише коптильна камера.

Для холодного копчення використовують димогенератори. Цей спосіб копчення тривалий за часом і потребує уваги. Однак копчений продукт виходить набагато смачнішим і кориснішим, ніж при готуванні гарячим способом. Завдяки холодному диму у продукті зберігається більшість поживних речовин. До того ж дим від деревини проходить крізь м'ясо чи рибу та знищує шкідливі мікроби. Таким чином, копченість стає безпечною для споживання.