Як закоптити свинячі вуха в домашніх умовах

Підготовка до копчення та вибір продуктів. Найкраща та найефективніша тріска для термообробки. Попередній маринад чи засолювання. Як закоптити різними способами та рецепти страв.

Одним із найвишуканіших ласощів вважаються копчені свинячі вуха, які відмінно йдуть під пиво, але можуть бути і самостійною закускою. Їх можна легко приготувати в домашніх умовах, якщо правильно підготувати та обзавестися коптильним пристроєм. Якщо слідувати нехитрим рецептам, то за підсумком отримаємо ніжний і пряний продукт зі свинячих вух.

Як вибрати інгредієнти

Перш ніж почати говорити безпосередньо про процедуру копчення, потрібно приділити кілька слів процесу вибору цього майбутнього делікатесу. Придбати його можна на будь-якому м'ясному ринку, також вони зустрічаються у м'ясних магазинах та супермаркетах. Продукцію слід купувати неодмінно свіжу, а не після розморожування, коли втрачається частина смакових якостей.

До початку копчення продукцію готують спеціальним чином:

  1. Спочатку вуха миють і одночасно видаляють залишки бруду та вушної сажі. Спочатку вони поринають у теплу, а потім у холодну воду. Найкраще відскребати бруд за допомогою йоржика чи твердої щітки.
  2. Дрібну шерсть необхідно обпекти над плитою чи пальником.
  3. Після випалу у продукту залишиться запах палених волосків – для цієї мети їх видаляють невеликим гострим ножем.
  4. В основі вух видаляється зайвий жир – він псує смак готової страви.
  5. Залишилось за підсумком знову промити у великій кількості води.

Після цього вже можна приступати до процесу маринування чи засолювання.